Nissan GTR

Opis samochodu

Nissan GT-R to nie jest Wasz typowy samochód Ślubny. To zdecydowanie coś więcej. GT-R nie jest tylko zaawansowaną technologicznie bestią do pokonywania zakrętów z zastraszającą prędkością na torach wyścigowych. Nissan GT-R to samochód, który posiada niesamowitą historię. Już w 1969 japoński koncern wypuścił już pierwszy model tego samochodu, kolejny “Skyline”, bo tak nazywane są te samochody za granicą, został rozsławiony przez film Szybcy i Wściekli, przez co najnowszy model też wystąpił w tej serii.

Dzięki nam możesz wykorzystać tę gwiazdę filmową na Swoim Ślubie, a my zagwarantujemy Ci, że świetnie będzie pozować do zdjęć.

Parametry techniczne

# Silnik: 3.8 V6
# Poj. silnika: 3799 cm3
# Moc: 485KM @ 6400obr./min
# Przysp. do 100 km/h: 2.7 s.
# Mom. obrotowy: 588Nm 3200-5200obr./min
# Pręd. maksymalna: 310 km/h
# Rodzaj paliwa: benzyna
# Rodzaj skrzyni biegów: automatyczna
Nissan GT-R jest technologicznym cudem, o którym często mówi się, że łamie prawa fizyki. Jest to samochód, który zna każdy fan motoryzacji i do tego często służy on do wyznaczania poprzeczki dla innych Super Samochodów. Pod względem wyglądu również. Ten japoński król drift’u sprawi, że przyjeżdżając na Wasze Wesele wszyscy zwrócą się w Waszą stronę żeby podziwiać ten kapitalny samochód, a następnie wpadną w jeszcze większy zachwyt widząc wysiadającą z niego Parę Młodą.

Zobacz naszego Nissana GTR

Wszystkie ceny podane na stronie są kwotami netto

  • #
  • #
  • #