Ford Mustang 2015

Opis samochodu

Kiedy myślicie o najbardziej rozpoznawalnym samochodzie świata, który pojawił się w tysiącach filmów, a jednocześnie jego pierwszy model stał się wyznacznikiem dla całej klasy, przed waszymi oczami nie może pojawić się żaden inny samochód niż Ford Mustang. To samochód, który zachwycił wszystkich przy prezentacji jego pierwszej generacji i wzbudzał podziw z każdym kolejnym modelem.

Ford Mustang to samochód, który pomimo tego, że nie zalicza się do egzotycznych modeli samochodów, budzi masę emocji, a gdzie tylko się pojawia gromadzi wokół siebie tłumy ludzi, którzy chcą go podziwiać, tak jak osoby siedzące w środku tego niesamowitego samochodu. Właśnie z tego powodu Ford Mustang będzie idealnym dodatkiem do Waszego Ślubu.

Pod maską tego świetnego Pony Cara skrywa się silnik V6 o pojemności 3,7 litra, który generuje 300 koni mechanicznych. Może nie przydadzą Ci się wszystkie w trakcie dojazdu na ceremonię, ale na pewno sprawią, że droga na nią będzie przyjemniejsza.

Dodatkowo Ford Mustang to samochód, który nie bez powodu był gwiazdą tylu filmów, on po prostu świetnie sprawdza się przed kamerą, dlatego Wasze zdjęcia ślubne z nim wyjdą niesamowicie. Mustang już jest częścią ponad 50 letniej historii motoryzacji, spraw żeby Wasz Ślub był częścią jego historii i wynajmij go na to najważniejsze wydarzenie w Waszym życiu.

Parametry techniczne

# Silnik: V6
# Poj. silnika: 3726 cm3
# Moc: 300KM
# Przysp. do 100 km/h: 5.5 s.
# Rodzaj paliwa: benzyna
# Rodzaj skrzyni biegów: automatyczna

Wszystkie ceny podane na stronie są kwotami netto

  • #
  • #
  • #