Lamborghini Gallardo LP 520

Opis samochodu

Lamborghini Gallardo to wyjątkowy samochód, który w bardzo prosty i skuteczny sposób uświetnić może organizowaną przez Ciebie imprezę. Wynajem Lamborghini Gallardo to wspaniały pomysł, z którego warto skorzystać, poniżej przedstawiamy garść informacji, które powinny to potwierdzić.

Wynajmij Lamborghini Gallardo

Lamborghini Gallardo jest samochodem zjawiskowym i niepowtarzalnym, odnalezienie auta o podobnych charakterystykach jest wykluczone! To sportowe monstrum przyciąga wzrok każdej osoby, niezależnie od jej wieku oraz stopnia zainteresowania motoryzacją. Możesz być przekonany, że korzystając z oferty wypożyczalni Lamborghini nabędziesz narzędzie, które uatrakcyjni każdą imprezę i uczyni z niej niezapomniane przeżycie.

Parametry techniczne

# Silnik: 5.0 V10
# Poj. silnika: 4961 cm3
# Moc: 520KM @ 8000obr./min
# Przysp. do 100 km/h: 3.95 s.
# Mom. obrotowy: 510Nm 4500obr./min
# Pręd. maksymalna: 315 km/h
# Rodzaj paliwa: benzyna
# Rodzaj skrzyni biegów: automatyczna
Lamborghini to charakteryzuje się wspaniałym i atrakcyjnym kształtem oraz niesamowitą mocą pozwalającą osiągnąć prędkość powyżej 300 km/h. Sam widok tego samochodu jest wielką atrakcją, prosimy sobie wyobrazić jak fantastyczna musi być jazda Lamborghini. Zapewnij sobie tę atrakcję i już dziś skontaktuj się z nami w celu poznania dokładnej oferty!

Zobacz nasze Lamborghini

Wszystkie ceny podane na stronie są kwotami netto

  • #
  • #
  • #