Lamborghini Huracan Spyder

Opis samochodu

Nowoczesny design, krzykliwe kształty to Lamborghini Huracan. Idealny samochód właśnie w ten dzień, kiedy pojedziecie do ślubnego kobierca. Zazdrosne spojrzenia przechodniów i ogromna przyjemność z jazdy. To elementy, które od zawsze towarzyszą właścicielom samochodów tej marki.

Dzięki OnyxCar zaskoczysz swoich gości tak wyjątkowym pojazdem. Wasz przejazd na pewno nie zostanie przegapiony, a goście jeszcze długo będą o tym opowiadać. Lamborghini Huracan to włoski bolid z napędem na 4 koła. Jego wolnossąca jednostka o mocy 610 koni generuje przyśpieszenie o jakim nawet Wam się nie śniło.

Każdy kto choć raz miał okazję przejechać się Lamborghini śmiało powie, że to najlepsze samochody sportowe na świecie. Każdy mężczyzna od dziecka marzył o przejażdżce takim samochodem. Dzięki nam w ten wyjątkowy dzień można spełnić dziecięce marzenie.

Wyjątkowe brzmienia 10-cylindrowej jednostki powodują gęsią skórkę, a w kierowcy od razu budzi się kierowca wyścigowy. Ten samochód będzie z Wami doskonale współgrać. Sprawcie by ten dzień był naprawdę wyjątkowy.

Parametry techniczne

# Silnik: 5,2 V10
# Poj. silnika: 5204cm3 cm3
# Moc: 610KM
# Przysp. do 100 km/h: 3,2s s.
# Mom. obrotowy: 560Nm
# Pręd. maksymalna: 330 km/h
# Rodzaj paliwa: benzyna
# Rodzaj skrzyni biegów: automatyczna
# Ilość miejsc: 2
Promocja

Wszystkie ceny podane na stronie są kwotami netto

  • #
  • #
  • #