Ferrari F430

Opis samochodu

Ikona włoskiego stylu i światowej motoryzacji! Często nazywany bolidem a nie autem sportowym, prędkość 100 km/h osiąga w 4 sekundy !
Idealne kształty oraz zaokrąglone linie to wizytówka tej marki. Prędkość maksymalna to ponad 300 km/h, ale niepowtarzalny dźwięk silnika słychać zaraz po jego odpaleniu. To nr 1 wśród motoryzacyjnych magnesów każdej imprezy: reklamowej, biznesowej jak i sportowej! To idealna propozycja na oryginalną uroczystość ślubną !

Masz ochotę na bliższe zapoznanie się z ikoną włoskiego stylu i światowej motoryzacji? To jest możliwe, wystarczy skorzystać z oferty naszej wypożyczalni samochodów, która proponuje wynajem Ferrari F430.

Ferrari F430 to samochód, który często nazywany jest bolidem, a nie samochodem sportowym. Jego niesamowita moc pozwala na osiągnięcie prędkości 100km/h w 4 sekundy! Prędkość maksymalna wypożyczanego przez nas Ferrari F430 to ponad 300 km/h.

Parametry techniczne

# Silnik: 4.3 V8
# Poj. silnika: 4308 cm3
# Moc: 490 KM @ 8500 obr./min
# Przysp. do 100 km/h: 4.0 s.
# Mom. obrotowy: 465 Nm 5250 obr./min
# Pręd. maksymalna: 315 km/h
# Rodzaj paliwa: benzyna
# Rodzaj skrzyni biegów: automatyczna
Idealne kształty oraz typowe, zaokrąglone linie to wizytówka tej marki. Jazda tym samochodem to moc niezapomnianych wrażeń. Na wspomnienie dźwięku silnika Ferrari po ciele każdego kierowcy przechodzą ciarki. W ofercie naszej wypożyczalni znajduje się zarówno tradycyjne - zamknięte Ferrari, jak i to w wersji cabrio!

Wynajem Ferrari F430

Jeśli marzysz o wypożyczeniu Ferrari, to serdecznie zachęcamy do kontaktu z naszą firmą. Przygotujemy dla Ciebie specjalną ofertę, która pozwoli na wynajem tego samochodu. Ferrari to numer 1 wśród motoryzacyjnych magnesów każdej imprezy - zarówno reklamowej, biznesowej jak i sportowej! To również idealna propozycja na oryginalną uroczystość ślubną! Skorzystaj z tej możliwości. Już dziś wynajmij Ferrari - zachęcamy do kontaktu.

Wszystkie ceny podane na stronie są kwotami netto

  • #
  • #
  • #