Ford Focus RS Mk3

Opis samochodu

Gdy marzy Ci się niczym nieograniczona przyjemność z jazdy sportowym samochodem, który w komfortowych warunkach przewiezie Ciebie i paru pasażerów to mamy dla Ciebie świetne rozwiązanie. Twoim potrzebom może sprostać 5-drzwiowy hatchback z „małym” nadmiarem mocy. To Ford Focus RS Mk3. Za szybsze bicie serca odpowiada nowoczesna jednostka z rodziny EcoBoost o pojemności 2,3-litra i mocy 350KM, a jego niegrzeczny charakter doskonale podkreśla szary lakier Stealth Grey.

Z trzecią generacją Focusa RS Ford wraca do napędu na 4 koła w swoim kompaktowym hot-hatchu. Doświadczenia zebrane przez lata w motor sporcie pozwoliły inżynierom Forda skutecznie dopracować najnowszą generację Focusa. Rozbudowane ustawienia napędu i zmienne tryby jazdy to największa nowinka jaka może Cię spotkać w RS-ie. Znaczna poprawa stabilności i jeszcze większa efektywność w przeniesieniu mocy na asfalt pozwala osiągnąć „setkę” ze startu zatrzymanego w jedynie 4,7 sekundy! Dla osób, które chcą poczuć jeszcze więcej frajdy Ford przygotował tryb Jazdy „Drift Mode”, który przenosi do 70% mocy na tylne koła czyniąc z tej kompaktowej wyścigówki prawdziwego wariata, który zamiata tyłem na zakrętach.

Czy wiesz, że Ken Block miał ogromny wpływ na rozwój tego samochodu? Wynajmij naszego Focusa i przekonaj się sam co powoduje szeroki uśmiech na twarzy każdego kierowcy mocnego kompakta. Bądź jak Ken Block!

Parametry techniczne

# Silnik: 2.3 Turbo EcoBoost
# Poj. silnika: 2290 cm3
# Moc: 350KM
# Przysp. do 100 km/h: 4,7 s.
# Mom. obrotowy: 440Nm
# Rodzaj paliwa: benzyna
# Rodzaj skrzyni biegów: manualna
Promocja

Wszystkie ceny podane na stronie są kwotami netto

  • #
  • #
  • #