Ford Mustang 2015

Opis samochodu

Kiedy w latach 60 ubiegłego wieku Ford wprowadził na rynek Mustanga, momentalnie stał się on najbardziej rozpoznawalnym Pony Carem na świecie, a przez wielu nazywany jest Muscle Carem, pomimo tego, że ten „konik” jest mniejszym bratem ogromnych Amerykańskich Muscle Carów. Wszystkie Pony Car miały od samego początku przynosić jak najwięcej przyjemności z jazdy jak najniższym kosztem.

Ford Mustang stał się ikoną nie tylko Pony i Muscle Carów czy amerykańskiej motoryzacji, to ikona całej ameryki. Kiedy myślimy o Ameryce, poza Nowym Yorkiem czy Los Angeles przed naszymi oczami pojawia się długa, prosta droga po środku niczego, a na niej właśnie Mustang. Z nami masz możliwość poczucia się właśnie jak w obrazie swojej wyobraźni. Wystarczy chwila by wynająć u nas najnowszą generację Forda Mustanga, która z amerykańskiej prerii zaczęła podbijać swoim urokiem Europę. Właśnie tak! Ten Ford Mustang po raz pierwszy od początku produkcji jest modelem oficjalnie sprzedawanym w Europie.

Parametry techniczne

# Silnik: V6
# Poj. silnika: 3726 cm3
# Moc: 300KM
# Przysp. do 100 km/h: 6.9 s.
# Rodzaj paliwa: benzyna
# Rodzaj skrzyni biegów: automatyczna
# Ilość miejsc: 4

Sprawdź czy ten amerykański klasyk ma rację bytu w Europie! Przekonaj się jak wygodna może być podróż w samochodzie, który został stworzony właśnie do pokonywania tras od wschodniego do zachodniego wybrzeża. W tym aucie, będzie Ci wygodniej niż na niejednej salonowej kanapie. Mustanga nie da się nie kochać. Jedni kochają go za wygląd, inni za moc, kolejni za wygodę, a następni za wszystkie te rzeczy. Nie da się ukryć tego, że każda generacja Forda Mustanga zachwyca, a kiedy widzi się go na drodze krew w żyłach przepływa jakoś szybciej.

Nie czekaj dłużej i przekonaj się na własnej skórze jak świetnie jeździ się tym samochodem. Podnieś telefon lub napisz do nas maila i wynajmij Forda Mustanga 2015.

Wszystkie ceny podane na stronie są kwotami netto

  • #
  • #
  • #