Chevrolet Corvette C7

Opis samochodu

Chevrolet Corvette C7 jest ikoną amerykańskiej motoryzacji, której pierwsza wersja powstała już w latach 50 ubiegłego wieku, a obecna wersja przywraca wspomnienia niesamowitej i ponadczasowej linii nadwozia zaprezentowanej w latach 60, przywracając logo Stingray do nazwy Corvetty.

Corvette przede wszystkim kojarzy się z ogromna mocą i niesamowitym dźwiękiem, a najnowsza odsłona na pewno Cię nie zawiedzie. Pod maską znajdziesz silnik o pojemności 6,2 litra generujący 450 koni mechanicznych, a dźwięk wydobywający się z tej amerykańskiej V8 dla wielu osób brzmi lepiej niż niejedna symfonia.

Co więcej Chevrolet Corvette C7 nie jest kolejnym samochodem oferującym ogrom mocy i nic poza tym. W najnowszej odsłonie Corvetty znajdziesz wszystkie luksusy, których możesz oczekiwać nawet od samochodów klasy premium: Skórzana tapicerka z podgrzewanymi i wentylowanymi siedzeniami, automatyczna klimatyzacja, świetny zestaw multimedialny z głośnikami BOSE, to tylko mała cząstka wszystkich udogodnień wszystkich wygód, które zaoferuje Ci Corvette Stingray.

Parametry techniczne

# Silnik: 6.2 V8
# Poj. silnika: 6162 cm3
# Moc: 450 KM @ 6700 obr./min
# Przysp. do 100 km/h: 3.6 s.
# Mom. obrotowy: 610 Nm @ 4500 obr./min
# Pręd. maksymalna: 330 km/h
# Rodzaj paliwa: benzyna
# Rodzaj skrzyni biegów: automatyczna
Promocja

Wynajmij Chevroleta Corvette C7 Stingray, zasiądź za jego kierownicą i rozkoszuj się pięknem i dźwiękiem klasycznej amerykańskiej motoryzacji, która została perfekcyjnie dostosowana do XXI wieku. Gdziekolwiek ją poprowadzisz będziesz czerpać niesamowitą przyjemność z jazdy i poczujesz się tak jakbyś przemierzał legendarną Route 66.

To wszystko spotęguje się jeszcze bardziej kiedy w słoneczny dzień rozłożysz dach typu targa i będziesz rozkoszować się opływającymi Cię promieniami słońca. Jeśli wciąż zastanawiasz się czy warto wynająć Tę Corvette, zobacz jej zdjęcia i od razu zakochaj się w tej amerykańskiej żywej legendzie.

Wszystkie ceny podane na stronie są kwotami netto

  • #
  • #
  • #