Lamborghini Gallardo LP 560

Opis samochodu

Wielkomiejski splendor, niezaprzeczalny lans i zazdrosny wzrok wszystkich ludzi. Te rzeczy od lat gwarantują właścicielom samochody marki Lamborghini. Z tego też powodów są one wybierane przez gwiazdy Hollywood, piłkarzy, celebrytów czy inne osoby, które chcą zwrócić na siebie uwagę.

Dzięki nam możesz dołączyć do tego niesamowitego grona osób i na swoim Ślubie doświadczyć wspaniałego życia pięknych i bogatych. Jeśli chcesz upewnić się, że nikt nie przeoczy Twojego Ślubu wybierz zielone Lamborghini Gallardo LP560, a jego elektryzujący kolor i wyzywający wygląd zapewnią właśnie takie przeżycia.

Parametry techniczne

# Silnik: 5.2 V10
# Poj. silnika: 5204 cm3
# Moc: 560KM @ 8000obr./min
# Przysp. do 100 km/h: 3.7 s.
# Mom. obrotowy: 540Nm 6500obr./min
# Pręd. maksymalna: 325 km/h
# Rodzaj paliwa: benzyna
# Rodzaj skrzyni biegów: automatyczna
Nie bez powodu te włoskie maszyny są uważane za jedne z najlepszych samochodów świata, a ich plakaty znajdują się w pokojach każdego nastolatka. Przejazd Lamborghini jest marzeniem niejednego Pana Młodego i zapewne niejednej Pani Młodej. Wasz Ślub powinien być właśnie tym momentem, w którym spełnicie swoje marzenia. Wasz Ślub może zostać niezapomnianym doświadczeniem dla Ciebie i Twojej drugiej połówki. Dźwięk wolnossącej V10 wprawia w zachwyt, tak samo jak niepowtarzalny wygląd, który zdumiewa nawet kiedy Gallardo się nie przemieszcza. To samochód, który pomimo swojego ogromnego silnika nie został stworzony do urywania kolejnych sekund podczas okrążeń po torach. Gallardo to pojazd, który został stworzony do wywoływania uśmiechu i powolnego przemieszania się przez miasto, tak aby nie tylko kierowca i pasażer mogli doświadczyć rozsiewanych przez nie radości, ale wszystkie osoby mające je w zasięgu wzroku. I właśnie dlatego Lamborghini Gallardo to idealny samochód na Wasz Ślub.

Wszystkie ceny podane na stronie są kwotami netto

  • #
  • #
  • #