Audi R8 V8 LMS Style

Opis samochodu

Szukasz sportowego i ekskluzywnego samochodu, który wynająć można w dogodnym dla Ciebie terminie? Zachęcamy do zapoznania się z ofertą wynajmu Audi R8 – samochodu o niebywałych charakterystykach, który sprawia świetne wrażenie. Jego elegancki biały kolor czyni go autem wyjątkowym i odpowiednim na każdą okazję, jak na przykład ślub.

Audi R8 to kolejny atrakcyjny sportowy samochód, który znalazł się we flocie pojazdów wynajmowanych przez wypożyczalnię OnyxCar. Ten efektowny pojazd stanowi wspaniałą alternatywę dla Lamborghini Gallardo.

Ta motoryzacyjna perełka chakakteryzuje się niesamowitą mocą, dobrym przyspieszeniem i świetnymi osiągami. Z auta tego często korzystają największe gwiazdy przygotowując swoje teledyski.

Parametry techniczne

# Silnik: 4.2 V8
# Poj. silnika: 4163 cm3
# Moc: 420 KM @ 7800 obr./min
# Przysp. do 100 km/h: 4.6 s.
# Mom. obrotowy: 430 Nm @ 4500-6000 obr./min
# Pręd. maksymalna: 301 km/h
# Rodzaj paliwa: benzyna
# Rodzaj skrzyni biegów: automatyczna
Promocja
Kolejnymi cechami, dla których warto wypożyczyć Audi R8 są: precyzja wykonania, idealne wykończenie, groźny charakter. Auto to skutecznie podkreśli każde wydarzenie, na którym się pojawi. Jeśli chcesz efektownie zaznaczyć swoją obecność, to najlepiej zrobić to właśnie w Audi R8. Już dziś skontaktuj się z nami, a przedstawimy Ci naszą dokładną ofertę!

Zobacz nasze Audi R8

Wszystkie ceny podane na stronie są kwotami netto

  • #
  • #
  • #