Ferrari F458 Italia

Opis samochodu

Ferrari F458 Italia to następca legendarnego i najbardziej rozpoznawalnego Ferrari F430, w którym ulepszono niemal wszytko poza najważniejszym. Przeszkloną pokrywą silnika, przez którą możemy oglądać jak pracuje niesamowity 570 konny silnik Ferrari. F458 Italia został opisany przez Jeremy’iego Clarksona, najbardziej znanego dziennikarza motoryzacyjnego, jako “Brilliant”, czyli po prostu znakomity.

Dźwięku silnika wydostającego się z potrójnej rury wydechowej nie powstydziłby się sam Pavarotti. A spektakularne linie i kolor tego samochodu działają niczym magnez i przyciągają wzrok wszystkich. F458 Italia jest włoskie w każdym calu, posiadając to “coś” pożądane przez wszystkich.

Parametry techniczne

# Silnik: 4.5 V8
# Poj. silnika: 4499 cm3
# Moc: 570KM @ 9000obr./min
# Przysp. do 100 km/h: 3.0 s.
# Mom. obrotowy: 540Nm 6000 obr./min
# Pręd. maksymalna: 340 km/h
# Rodzaj paliwa: benzyna
# Rodzaj skrzyni biegów: automatyczna
# Ilość miejsc: 2
Nie rezygnuj z marzeń i samemu poprowadź tę włoską ikonę stylu na Swój Ślub! Przejazd Ferrari przez miasto może być w zasięgu Twojej ręki i do tego prostszy niż się spodziewasz, gdyż Italia jest jednym z najłatwiejszych do prowadzenia Super Samochodów. Ferrari F458 Italia jest też samochodem wygodnym, gwarantując komfort zarówno Kierowcy jak i Pasażerowi, dlatego przyjeżdżając na Własne Wesele nie musisz decydować się na limuzynę, możesz wybrać Sportowy Samochód, który zagwarantuje Ci nie tylko luksus i prestiż, ale też nietuzinkowość i klasę.

Wszystkie ceny podane na stronie są kwotami netto

  • #
  • #
  • #