Nissan GTR

Opis samochodu

Jesteś zainteresowany wynajmem niepowtarzalnego samochodu, którym jest Nissan GTR? Ten japoński samochód to synonim szybkości i szaleństwa, o czym świadczy fakt, iż jest on jednym z najszybszych seryjnie produkowanych samochodów. Idealnie nadaje się na wynajem biznesowy, indywidualny, długoterminowy, a także na wynajem ślubno weselny. Zachęcamy Cię do dokładnego zapoznania się z tym samochodem, a także do kontaktu z nami w celu wynajmu Nissana GTR!

Nissan GTR to samochód wyposażony w potężny silnik V6 Twin turbo 3.8l, którego moc to aż 485KM. Jak widać w samochodzie tym drzemie ogromna moc, która pozwala na rozpędzenie tego samochodu do 100km/h w nieco ponad 2.7 sekundy! Należy przy tym pamiętać, że Nissan GTR idealnie sprawdza się nie tylko jako auto sportowe, ale też jako samochód miejski! Jeśli chcesz wypożyczyć wyjątkowy samochód, to nie czekaj dłużej, ale już teraz skontaktuj się z nami i wynajmij Nissana GTR!

Parametry techniczne

# Silnik: 3.8 V6
# Poj. silnika: 3799 cm3
# Moc: 485KM @ 6400obr./min
# Przysp. do 100 km/h: 2.7 s.
# Mom. obrotowy: 588Nm 3200-5200obr./min
# Pręd. maksymalna: 310 km/h
# Rodzaj paliwa: benzyna
# Rodzaj skrzyni biegów: automatyczna

Wynajem Nissana GTR

Jeśli jesteś zdecydowany na wynajem Nissana GTR, to bardzo serdecznie zachęcamy do kontaktu z pracownikami naszej firmy. Chętnie odpowiedzą oni na każde z Twoich pytań przygotowując następnie specjalną ofertę wynajmu, która z pewnością spełni Twoje oczekiwania!

Zobacz naszego Nissana GTR

Wszystkie ceny podane na stronie są kwotami netto

  • #
  • #
  • #