Dodge Viper GTS

Opis samochodu

Najbardziej drapieżny ze wszystkich samochodów świata może być uczestnikiem Waszego Ślubu. Mowa oczywiście o Dodge Viper GTS. Jego nazwa nie jest przypadkowa. Tak jak jadowite żmije i Viper na początku swojego istnienia potrafił mocno ukąsić i wymagał od kierowcy ogromnych umiejętności żeby go ujarzmić. Najnowszy model GTS został już ucywilizowany, sprawiając, że jest możliwy do okiełznania, jednakże wciąż potrafi pokazać swój pazur.

Dodge Viper GTS ma wszystko czego oczekujemy od sportowego samochodu: niepowtarzalny wygląd, ogromny i potężny silnik V10, a przede wszystkim unikatowość. Nie jest to samochód dla każdego. Najnowszy Viper jest prawdziwą oznaką kunsztu i rzemiosła Amerykańskich mechaników, ponieważ większość części została przez nich ręcznie wykonana. To właśnie sprawia, że ten Dodge jest tak wyjątkowy.

Parametry techniczne

# Silnik: 8.4 V10
# Poj. silnika: 8382 cm3
# Moc: 640KM
# Przysp. do 100 km/h: 3.2 s.
# Mom. obrotowy: 813 Nm @ 4950 obr./min
# Pręd. maksymalna: 330 km/h
# Rodzaj paliwa: benzyna
# Rodzaj skrzyni biegów: automatyczna
Ta wyjątkowość na pewno pozytywnie wpłynie na wygląd Waszego Ślubu, jako że Dodge Viper jest jednym z najrzadziej spotykanych samochodów nie tylko w Polsce, ale i w całej Europie. Jeśli szukasz niecodziennego samochodu, który sprawi, że Wasz Ślub będzie unikalny i nieporównywalny do żadnego innego nie szukaj dalej. Dodge Viper GTS jest idealnym samochodem dla Ciebie.

Wszystkie ceny podane na stronie są kwotami netto

  • #
  • #
  • #