Aston Martin DB 9

Opis samochodu

Legendary samochód samego Jamesa Bonda. Połączenie elegancji, luksusu i sportowej nuty. Samochód, który oszałamiające wrażeni robi niemalże na każdym. Samochód o mocy 517KM, który idealnie nadaje się na wynajem indywidualny, biznesowy czy też na uroczystości ślubne. Dzięki nam każdy może poczuć się jak James Bond!

Jeśli poszukujesz wyjątkowego samochodu, to doskonale trafiłeś. Aston Martin DB9 to samochód prawdziwie wyjątkowy, który wyróżnia się nie tylko elegancją i luksusem, ale też drapieżną i sportową nutą. Wsiadając do tego auta każdy czuje się wspaniale i komfortowo, o czym przekonać możecie się również Wy! Samochodem tym nie bez przyczyny jeździ sam James Bond. Uwierzcie, że to idealny wybór również dla Was!

Aston Martin to samochód, który idealnie nadaje się do wynajmu na każdą okazję. Świetnie sprawdza się jako samochód biznesowy, a także ślubny. Wzbudza on zachwyt ludzi młodych, tych w średnim wieku, jak również nieco starszych. Jego moc (silnik 6.0l i 517) daje prawdziwą frajdę z jazdy, natomiast jego wyposażenie sprawia, że każdy poczuje się w nim świetnie.

Zachęcamy do kontaktu z naszym biurem obsługi Klienta w celu omówienia szczegółów wynajmu Aston Martina!

Parametry techniczne

# Silnik: 6.0 V12
# Poj. silnika: 5935 cm3
# Moc: 517 KM @ 6200 obr./min
# Przysp. do 100 km/h: 4.8 s.
# Mom. obrotowy: 540 Nm 6200 obr./min
# Pręd. maksymalna: 306 km/h
# Rodzaj paliwa: benzyna
# Rodzaj skrzyni biegów: automatyczna

Wszystkie ceny podane na stronie są kwotami netto

  • #
  • #
  • #