Lamborghini Gallardo Spyder LP 570

Opis samochodu

Jeżeli poszukujesz samochodu, który sprawi, że każda osoba zwróci na Ciebie uwagę Lamborghini Gallardo LP570-4 Spyder Performante jest właśnie tym samochodem! Obok tego samochodu nie da się przejść obojętnie, jego agresywne linie przyciągają wzrok wszystkich. Zarówno przechodniów, jak i innych kierowców.

Lamborghini wyprodukowało ponad 14 tysięcy Gallardo tworząc 33 jego wersje, ale Spyder Performante jest najbardziej wyjątkową z nich, ponieważ jest to ostatnia wersja Gallardo, która był produkowany. Niezaprzeczalnie oddając hołd temu niesamowitemu pojazdowi, Lamborghini zrobiło kawał dobrej roboty tworząc tą wersję.

W trybie sport ten samochód niezaprzeczalnie jest jednym z lepszych modeli, którymi możesz ścigać się na torach, wystarczy mocniej nacisnąć pedał gazu i od razu poczujesz się jak na kolejce górskiej, jednakże Gallardo, posiada też swoją miejską stronę.

Parametry techniczne

# Silnik: 5.2 V10
# Poj. silnika: 5204 cm3
# Moc: 552KM @ 8000obr./min
# Przysp. do 100 km/h: 3.4 s.
# Mom. obrotowy: 540Nm 6500obr./min
# Pręd. maksymalna: 324 km/h
# Rodzaj paliwa: benzyna
# Rodzaj skrzyni biegów: automatyczna
Wystarczy otworzyć dach, przełączyć go na tryb comfort i ta 570 konna bestia momentalnie ucisza się, zamykając swój wydech, skrzynia biegów staje się łagodniejsza, a Ty rozkoszujesz się spokojnym cruisingiem w centrach miast, ten samochód naprawdę potrafi dostarczyć ogromu przyjemności niezależnie od warunków w których się znajdujesz.

My dajemy Ci możliwość, ale to od Ciebie zależy czy sięgniesz po telefon i wynajmiesz Lamborghini Gallardo LP570-4 Spyder Performante i sprawisz, że zauroczysz się w tym samochodzie już na sam dźwięk odpalanego silnika V10.

Jeśli chcesz zapytać „Czy warto?” odpowiedzieć możemy tylko w ten sposób: Wynajmij to Gallardo nawet na jeden dzień i Ty odpowiedz nam jak bardzo było warto.

Wszystkie ceny podane na stronie są kwotami netto

  • #
  • #
  • #