Tesla S 85

Opis samochodu

Tesla model S to motoryzacja zdefiniowana na nowo. Pojęcie Eko-samochodu nabiera nowego znaczenia. U nas możesz sprawdzić jak bardzo zachwyca ten nietypowy pojazd.
Wysokooktanowa motoryzacja chyli się ku upadkowi, a samochody elektryczne będą stopniowo ją wypierać.

Przekonaj się już dziś jaka czeka nas przyszłość. Tesla S 85 to pojazd, który swojemu kierowcy oddaje do dyspozycji 360 elektrycznych koni mechanicznych. Przyśpieszenie wgniata w fotel, a wrażenia jakie towarzyszą temu uczuciu są nie do opisania. To trzeba poczuć na własnej skórze.

Model S to pierwszy masowo produkowany samochód elektryczny klasy premium. Od prezentacji w 2012 roku stale poszerza grono zagorzałych fanów, zaś miłośników spalinowych jednostek przyprawia o mrowienie każdej części ciała.

Ten wykonany w pełni z aluminium pojazd ma silnik zlokalizowany między tylnymi kołami tak, aby wyeliminować tradycyjny wał napędowy i wybrzuszenie podłogi, które ogranicza miejsce w kabinie pasażerskiej. Najbardziej charakterystycznym elementem jego wnętrza jest ogromny, bo aż 17! calowy ekran dotykowy, który odpowiedzialny jest właściwie za wszystkie funkcje samochodu z wyjątkiem świateł i otwierania schowka na rękawiczki.

Parametry techniczne

# Silnik: 85 kWh
# Poj. silnika: --- cm3
# Moc: 420KM
# Przysp. do 100 km/h: 4,4 s.
# Mom. obrotowy: - - -
# Pręd. maksymalna: 209 km/h
# Rodzaj paliwa: elektryczny
# Rodzaj skrzyni biegów: automatyczna
# Ilość miejsc: 5
Promocja

Wszystkie ceny podane na stronie są kwotami netto

  • #
  • #
  • #
  • #