Ford Focus RS

Opis samochodu

Już od momentu powstania pierwszej generacji Focusa Ford był chwalony za jego świetne prowadzenie i właściwości jezdne pomimo napędu tylko na przednie koła. Dzięki nam masz możliwość sprawdzenia jak jego najmocniejsza wersja RS sprawdza się na drogach. Zadzwoń do nas, wypożycz Forda Focusa RS i przekonaj się czy jak wiele wrażeń dostarcza 370 koni mechanicznych wydobywających się z pod maski tej niesamowitej i elektryzującej bestii jest w miejskim przebraniu.

Ford Focus RS to rajdówka z prawdziwego zdarzenia, która tylko ukrywa się w przebraniu miejskiego hatchbacka, bo chociaż ma miejsce dla 5 osób i sporych rozmiarów bagażnik wystarczy odpalić ten samochód żeby wiedzieć, że każda minuta spędzona w nim może być najbardziej szaloną minutą Twojego życia. Tym bardziej kiedy uświadomimy sobie, że ten samochód ma 370 koni, a niejeden fizyk twierdził, że nie można przekazywać więcej niż 300 koni na przednie koła. Cóż, Fordowi udało się złamać prawa fizyki, a Ty masz możliwość doświadczenia tego na własnej skórze jak tego dokonuje!

Parametry techniczne

# Silnik: R5 2,5 l turbo
# Poj. silnika: 2522 cm3
# Moc: 370
# Przysp. do 100 km/h: 5.9 s.
# Mom. obrotowy: 440 Nm @ 2300-4500 RPM
# Rodzaj paliwa: benzyna
# Rodzaj skrzyni biegów: manualna

RS to samochód wielozadaniowy: można nim przewozić dzieci do szkoły, jechać na zakupy, szaleć po lesie czy na torze, szpanować na mieście (w końcu jego kolor po coś został stworzony), a później wrócić do domu i podziwiać jego wygląd. Przejazd rajdowym samochodem jeszcze nigdy nie był tak blisko jak przy Focusie RS. Wynajmij go dziś i sprawdź!

Wszystkie ceny podane na stronie są kwotami netto

  • #
  • #
  • #